מה בודקים לפני רכישת קרקע?

מה בודקים לפני רכישת קרקע

מה חשוב לבדוק לפני רכישת קרקע לבנייה?

בניה של בית כוללת המון צעדים, גדולים וקטנים כאחד. מאיזה צעד הייתם מתחילים? בדיקת משכנתא והון עצמי? מפקח בנייה מומלץ? בחירת מגרש? חשוב שתדעו שכל אלה דברים חשובים מאוד עבור נדל"ן להשקעה ולמגורים, אבל לנו יש שירות שעוטף אותם ומבטיח שהמשך הדרך שלכם לבית משלכם תהיה בטוחה הרבה יותר. שירות ייחודי המיועד לרוכשי קרקע לבנייה המתלבטים בין מספר קרקעות או לגבי קרקע ספציפית לרכישה.
אם אתם נמצאים במהלך רכישת קרקע, בוודאי שאתם יודעים כי חובה לקבל ליווי של עורך דין: מבחינה משפטית, בעלות על הקרקע, נכונות רישום, חובות מול המנהל, הרשות, רישום בטאבו וכיו"ב.
לעתים, יש גם צורך בשירותיו של שמאי קרקעות:
  • עבור ניתוח שווי הקרקע ושווי הפוטנציאל לבנייה ככלי לקבלת ליווי מגוף מימון- משכנתא לדוגמא
  • השירות השלישי אותו בד"כ מפספסים וייתכן והוא ראשון בחשיבותו (שכן הוא יכול לעצור את הקונה עוד מראש) הוא חוות דעת אדריכלית, חוות הדעת תכלול-
  • התייחסות לתצורת המגרש/ים, גישה כיווני אוויר וכיו"ב
  • למידת התב"עות החלות על האזור וניתוח כמה באמת אפשר לבנות כולל ניתוח היתרים שהתקבלו באזור
  • יצירת 'תכסית' של המבנה הפוטנציאלי וכיצד הוא יכול 'לשבת' על המגרש
פגישת ייעוץ להצגת הנ"ל + מתן ידע כללי על תהליך הוצאת ההיתר, מיהם הגופים המשתתפים בתהליך, עלויות צפויות, מכשולים, לוחות זמנים וכיו"ב, משך הפגישה – כשלוש שעות. מניסיוננו אנשים שביצעו בדיקות מקיפות על מגרש פוטנציאלי לרכישה היו מופתעים מאד מהידע שנרכש בתהליך אתנו וחלקם אף הצטערו שלא הכירו אותנו בטרם רכישת המגרש.

לפגישת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים ואנחנו ניצור איתכם קשר

אבן ראשה אדריכלות ראשון לציון חלל עבודה

טיפים למתקדמים בתכנון משרדים

​תכנון ועיצוב משרדים, שאלות שתמיד עולות – פרק ראשון – כללי לאחרונה שמתי לב כי ישנן מספר שאלות שחוזרות על עצמן בכל פרויקט משרדים שאנחנו מתכננים (כשחושבים על זה זו לא

קרא עוד »
Scroll to Top